KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15154222
nr 1515 4222
Oscar Björck
(1860-1929), Sverige
Landskap, monogramsignerad. Blandteknik, bildmått: 12,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x30 cm
Oscar Björck, svensk bildkonstnär född 1860, död 1929.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:24:01
700 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr